پایگاه خبری پیام پردیس - دو

جستجو
صفحه اصلی
تخریب ۱۸مورد ساخت‌وساز غیرمجاز توسط شهرداری پردیس تخریب ۱۸مورد ساخت‌وساز غیرمجاز توسط شهرداری پردیس رضا کارخانه شهردار پردیس ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مبارزه با ساخت‌وساز‌‌‌‌‌‌‌‌های غیرمجاز از مصادیق حفظ بیت‌المال و حقوق عمومی شهروندان است و مجموعه شهرداری پردیس هرگز از حقوق مردم کوتاه نخواهد آمد. سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱کشف بیش از ۶۱کیلوگرم تریاک از دو نفر خانم در پردیس! کشف بیش از ۶۱کیلوگرم تریاک از دو نفر خانم در پردیس! فرمانده انتظامی شهرستان پرديس گفت: در عمليات مشترک پليس پرديس و پليس مبارزه با موادمخدر فرماندهي انتظامي تهران بزرگ، مقدار بيش از ۶۱کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک کشف و ۲نفر سوداگرمرگ در این رابطه دستگير شدند. دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱نشست هم اندیشی با فعالان رسانه ای در پردیس برگزار شد نشست هم اندیشی با فعالان رسانه ای در پردیس برگزار شد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، در جهت افزایش هم اندیشی و هم افزایی با فعالان رسانه در شهرستان پردیس، نشستی را در محل سالن جلسات این اداره برگزار نمود.
یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
امام جمعه پردیس: دولت برای معیشت و مسکن مردم فکری عاجل کند امام جمعه پردیس: دولت برای معیشت و مسکن مردم فکری عاجل کند امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به اینکه مردم برای تهیه نان و مسکن با مشکلات زیادی روبرو هستند گفت: دولت برای تهیه نان و مسکن مردم فکری عاجل کند.
جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱
بازدید میدانی سرپرست شرکت عمران پردیس از فاز۱۱ بازدید میدانی سرپرست شرکت عمران پردیس از فاز۱۱ جابر انصاری سرپرست شرکت عمران شهر پردیس به همراه مدیران این شرکت از پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌های فاز۱۱ پردیس بازدید به عمل آورد. پنج شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱افتتاح اولین موزه مردم شناسی در شهرستان پردیس افتتاح اولین موزه مردم شناسی در شهرستان پردیس اولین موزه مردم شناسی توسط بخش خصوصی در محیطی آرام و زیبا در روستای کرشت با مجوز صادره از وزارت میراث فرهنگی و اداره کل موزه ها راه اندازی گردیده است چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱انهدام باند سارقان خودرو و اعتراف به ۶فقره سرقت در شهرستان پردیس انهدام باند سارقان خودرو و اعتراف به ۶فقره سرقت در شهرستان پردیس فرمانده انتظامی شهرستان پرديس گفت: با هوشياري کارآگاهان پليس آگاهی شهرستان، باند سارقان شامل دو نفر سارق، يک نفر مالخر خودرو، تجهیزات داخل خودرو و موتورسيکلت دستگير و تعداد ۶فقره سرقت نيز کشف شد. چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱برپایی نمایشگاه صنایع دستی در پردیس برپایی نمایشگاه صنایع دستی در پردیس رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان پردیس از برگزاری "نمایشگاه صنایع دستی" به مناسبت روز جهانی و هفته صنایع دستی از۲۵ تا ۲۹خردادماه خبر داد. سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱اولین نشست مشترک شهرداری پردیس و شرکت عمران در سال جدید اولین نشست مشترک شهرداری پردیس و شرکت عمران در سال جدید در این نشست تخصصی که به ریاست فرماندار شهرستان در سالن جلسات شهرداری پردیس برگزار شد، رضا کارخانه شهردار پردیس به همراه معاونین خود و جابرانصاری سرپرست شرکت عمران نیز با حضور تمامی معاونین و مدیران مربوطه حضور داشتند. یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ولادت علی‌ ابن موسی‌ الرضا (ع) مبارک‌ باد ولادت علی‌ ابن موسی‌ الرضا (ع) مبارک‌ باد شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱