آرشیو اخبار

جستجو
صفحه اصلی
تا پایان امسال پرونده مسکن مهر پردیس بسته می‌شود! تا پایان امسال پرونده مسکن مهر پردیس بسته می‌شود! مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: امسال هر سه ماه افتتاح و تحویل واحد به متقاضیان داریم تا پرونده مسکن مهر پردیس را تا پایان امسال ببندیم. دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۳حریق کارگاه رنگ‌کاری در پردیس یک نفر فوتی بر جای گذاشت حریق کارگاه رنگ‌کاری در پردیس یک نفر فوتی بر جای گذاشت رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس از وقوع حادثه حریق در یک کارگاه رنگ‌کاری در این شهرستان خبر داد و گفت: طی این حادثه یک نفر فوت شده است. یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳کشف انبار لوازم‌آرایشی و بهداشتی تقلبی در جاجرود کشف انبار لوازم‌آرایشی و بهداشتی تقلبی در جاجرود رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان پردیس از کشف انبار بزرگ نگهداری و تولید لوازم‌آرایشی و بهداشتی در سعیدآباد جاجرود خبر داد و گفت: محصولات تقلبی کشف‌شده با برندهای خارجی روانه بازار می‌شد.
شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
ساماندهی ۲ ناحیه صنعتی در شهرستان پردیس تصویب شد ساماندهی ۲ ناحیه صنعتی در شهرستان پردیس تصویب شد فرماندار شهرستان پردیس گفت: ساماندهی ناحیه‌های صنعتی تپه سیف و کمرد این شهرستان تصویب شده و با برنامه ریزی پگیری می‌کنیم تا امسال به نتیجه برسد و مشکل تعداد زیادی از صنعتگران در این نواحی صنعتی رفع و حل شود. شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳دستگیری بازرس های قلابی رستوران در پردیس دستگیری بازرس های قلابی رستوران در پردیس فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری دو نفر بازرس قلابی با جعل عنوان و اخاذی از رستوران‌ها در این شهرستان خبر داد. شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳اولین واحدهای مسکن ملی پردیس در آستانه افتتاح اولین واحدهای مسکن ملی پردیس در آستانه افتتاح به گفته مدیرعامل شرکت عمران پردیس،خرداد امسال ۳۵۰۰ واحد مسکونی در این شهر افتتاح می‌شود که ۵۰۰ واحد آن مربوط به طرح نهضت ملی است.

شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
آغاز انتخاب واحد متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن پردیس پس از عید فطر آغاز انتخاب واحد متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن پردیس پس از عید فطر با اعلام مدیرعامل شرکت عمران پردیس، در روزهای آینده و پس از عید سعید فطر، انتخاب واحد متقاضیان طرح نهضت ملی (اقدام ملی) پردیس آغاز خواهد شد. جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳تشدید گشت های جلوگیری از خرید و فروش غیرمجاز آبزیان در پردیس تشدید گشت های جلوگیری از خرید و فروش غیرمجاز آبزیان در پردیس سرپرست اداره حفاظت محیط زیست پردیس از تشدید گشت های جلوگیری از خرید و فروش غیر مجاز آبزیان در این شهرستان خبر داد. دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ساخت و ساز و عملیات عمرانی در پردیس تا ۱۵فروردین ممنوع است ساخت و ساز و عملیات عمرانی در پردیس تا ۱۵فروردین ممنوع است دادستان عمومی و انقلاب پردیس گفت: ساخت و ساز و عملیات عمرانی در پردیس تا ۱۵ فروردین ممنوع است. دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲پیگیری ساخت شهرک نخبگان از سوی پارک فناوری پردیس پیگیری ساخت شهرک نخبگان از سوی پارک فناوری پردیس با حضور وزیر راه و شهرسازی، پروژه ساخت شهرک نخبگان در پارک فناوری پردیس پیگیری شد و وی در این بازدید بر تسریع در آماده سازی این شهرک توسط شرکت عمران شهر پردیس تأکید کرد. دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲