آرشیو اخبار

جستجو
صفحه اصلی
بازدید مهمانان خارجی نمایشگاه الکامپ از پارک فناوری پردیس بازدید مهمانان خارجی نمایشگاه الکامپ از پارک فناوری پردیس جمعی از مهمانان خارجی نمایشگاه الکامپ با حضور در پارک فناوری پردیس، ضمن بازدید از شرکت‌های عضو پارک با دستاوردهای آنها آشنا شدند.

چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲
روز دوستی با کتاب؛ عنوان پنجمین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس روز دوستی با کتاب؛ عنوان پنجمین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس در پنجمین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس که به روز دوستی با کتاب عنوان شده بود برنامه های مختلف فرهنگی و هنری اجرا شد.
سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲
اختصاص سرانه‌های مورد نیاز به ساکنین فاز5 پردیس اختصاص سرانه‌های مورد نیاز به ساکنین فاز5 پردیس در ادامه برگزاری قرارگاه‌های خدمت شهرستان پردیس در محله‌های مختلف، مسئولان شهرستان پردیس در مسجد المهدی (عج) فاز 5 حاضر شدند و پاسخ‌گوی ساکنین مسکن مهر بودند. سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲چهارمین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس و جشنواره فرهنگی شهرستان پردیس چهارمین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس و جشنواره فرهنگی شهرستان پردیس در چهارمین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس که با شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام مصادف شده بود برنامه های مداحی، سرود و تعزیه اجرا شد.
دوشنبه ۵ تیر ۱۴۰۲
پارک فناوری پردیس 10 درصد درآمدها و صادرات پارک های علم و فناوری ایرانی را به خود اختصاص داده است پارک فناوری پردیس 10 درصد درآمدها و صادرات پارک های علم و فناوری ایرانی را به خود اختصاص داده است یک کارشناس برجسته ایتالیایی در حوزه اقتصاد معتقد است که اقتصاد و پیشرفت‌های علمی ایران با وجود تحریم‌های غرب، به‌سرعت در حال توسعه است و اقتصاد دانش بنیان در این زمینه نقش قابل توجهی دارد و به عنوان نمونه پارک فناوری پردیس با داشتن 500 شرکت، 10درصد درآمدها و صادرات پارک های علم و فناوری ایرانی را به خود اختصاص داده است.

یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲
10هزار واحد مسکن‌مهر پردیس به زودی بهره‌برداری می‌شود 10هزار واحد مسکن‌مهر پردیس به زودی بهره‌برداری می‌شود استاندار تهران گفت: در خصوص 10هزار واحد مسکن مهر پردیس، اقداماتی از طرف اداره کل راه و شهرسازی استان تهران جهت تکمیل واحدها در حال انجام است و به زودی این واحدها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲
سومین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس و جشنواره فرهنگی شهرستان پردیس سومین روز هفته فرهنگی شهرستان پردیس و جشنواره فرهنگی شهرستان پردیس در سومین روز از هفته فرهنگی شهرستان پردیس و جشنواره فرهنگی که روز کودک و نوجوان نام گرفته بود برنامه های متنوع فرهنگی و هنری اجرا شد.
یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲
افزایش سهمیه آرد سیزده نانوایی شهرستان پردیس افزایش سهمیه آرد سیزده نانوایی شهرستان پردیس افزایش سهمیه آرد ۱۳ نانوایی شهرستان پردیس و پلمب نانوایی‌های دارای بیش از ۳ مورد تخلف از مصوبات کارگروه آرد و نان شهرستان پردیس بود.

یکشنبه ۴ تیر ۱۴۰۲
فعالیت اجرایی شیفت شب در پروژه های مسکن مهر پردیس +فیلم فعالیت اجرایی شیفت شب در پروژه های مسکن مهر پردیس +فیلم بنابر گزارشها، شرکت عمران شهر جدید پردیس با هدف تسریع در واگذاری‌ها، عملیات عمرانی اجرایی شیفت شب را در پروژه‌های مسکن مهر فازهای ۵،۸،۹ فعال کرده است. شنبه ۳ تیر ۱۴۰۲۶هزار میلیارد تومان برای اتمام مساکن مهر پردیس نیاز است ۶هزار میلیارد تومان برای اتمام مساکن مهر پردیس نیاز است عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس گفت: برای تکمیل باقیمانده مسکن مهر حدود پنج تا شش هزار میلیارد تومان دیگر نیاز است که در این بخش با مشکلات جدی روبرو هستیم و دریافت هزینه نقل و انتقال فقط بخش کوچکی از این هزینه را جبران می‌کند.

شنبه ۳ تیر ۱۴۰۲