هشدار عمران پردیس به متقاضیان طرح ملی مسکن؛ قسط سوم را ندهید حذف می‌شوید!

جستجو
صفحه اصلی
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
هشدار عمران پردیس به متقاضیان طرح ملی مسکن؛ قسط سوم را ندهید حذف می‌شوید!
هشدار عمران پردیس به متقاضیان طرح ملی مسکن؛ قسط سوم را ندهید حذف می‌شوید!

پیام پردیس/ سیامک جوانبخت مجری طرح ملی مسکن پردیس در این باره اظهار کرد: متقاضیان این طرح در پروژه آریا شهر، در شهر جدید پردیس تعهدات مالی خود را سریعاً پس از اطلاع رسانی، تا 160 میلیون تومان انجام دهند.

وی افزود: تمامی متقاضیانی که قسط اول و دوم از تعهدات خود را انجام داده اند، جهت همیاری و پشتیبانی از عملیات اجرایی محوطه سازی و ساخت و انجام به موقع پروژه در مدت زمان لازم، ملزم به پرداخت قسط سوم هستند.

 وی ادامه داد: در نوبت اول طرح ملی مسکن پردیس بیش از ظرفیت پیش بینی شده ثبت نام صورت گرفته است، لذا تمام برنامه ها و پیش بینی های لازم جهت حذف متقاضیانی که به تعهدات خود عمل نکرده اند در سامانه انجام پذیرفته است.

وی یادآور شد: با توجه به شیوه نامه طرح ملی مسکن ابلاغی از سوی وزارت راه و شهر سازی بعنوان دستورالعمل اجرایی به صراحت ذکر نموده در صورت تاخیر در هر مرحله از پرداخت آورده از سوی متقاضیان تا 15 روز پس از اطلاع رسانی، شرکت های عمران و یا ادارت می توانند نسبت به حذف متقاضی و جایگزینی آنها اقدامات لازم را صورت دهند.

جوانبخت تاکید کرد: در صورت عدم واریز مبلغ آورده از سوی متقاضی، شرکت عمران جهت جلوگیری از تاثیر منفی مالی به پروژه، بر خلاف میل باطنی نسبت به حذف متقاضیانی که آورده خود را در زمان مقرر تکمیل نکرده اند اقدام خواهد کرد. ضمن این که اولویت حذف با کسانی خواهد بود که تاکنون قسط دوم را پرداخت نکرده اند.

مجری طرح  ملی مسکن پردیس گفت: برابر تفاهم نامه بانک مسکن تا پایان اسکلت، هزینه پروژه تماماً از محل آورده متقاضیان تامین خواهد شد و تزریق تسهیلات بانکی همسو با آورده بعد از شروع به مرحله سفت کاری خواهد بود.