برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس

جستجو
صفحه اصلی
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس

پیام پردیس / جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس به ریاست رضا کریمی صالح معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور مختاری مشاور و مدیر حوزه فرماندار، رئیس اداره اموزش و پرورش و نمایندگان ادارات عضو در محل هنرستان دخترانه آفرینش شهر پردیس برگزار شد.

در این جلسه معاون فرماندار ضمن تاکید بر لزوم پیگیری مشکلات مدارس گفت: برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش در مدارس مختلف به منظور بررسی و رفع مشکلات این مدرسه ها بوده و هر هزینه ای که در آموزش و پرورش و برای دانش آموزان انجام گیرد یک سرمایه گذاری است زیرا دانش آموزان سرمایه‌‌‌‌های کشور هستند.
کریمی صالح به اهمیت مصوبات این شورا نیز اشاره کرد و با قدردانی از آموزش و پرورش و دیگر ادارات برای پیگیری مصوبات افزود: توجه به برنامه‌‌‌‌های فرهنگی و اجتماعی در مدارس یک الزام است تا بتوان با این قبیل برنامه ها از تبدیل مسائل اجتماعی به آسیب پیشگیری کرد.
در ادامه جلسه پیرامون اجرای اردو‌‌‌‌های راهیان نور دانش آموزی، پیگیری وضعیت ساختمان نیمه کاره پژوهش سرای دانش آموزی، پیگیری و رفع مشکلات هنرستان دخترانه آفرینش، لزوم تامین نیروی انسانی برای سال جاری و آتی و دیگر مشکلات اداره آموزش و پرورش تبادل نظر انجام گرفت.