معرفی ۴۷۰۰ واحد خالی مسکن مهر پردیس به اداره امور مالیاتی

جستجو
صفحه اصلی
جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲
معرفی ۴۷۰۰ واحد خالی مسکن مهر پردیس به اداره امور مالیاتی
معرفی ۴۷۰۰ واحد خالی مسکن مهر پردیس به اداره امور مالیاتی

پیام پردیس / خلیل محبت خواه مدیرعامل شرکت عمران پردیس در مراسم بهره برداری از واحدهای مسکونی مسکن مهر پردیس که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد گفت: تا پایان کار تحویل واحدهای مسکن مهر پیگیری‌ها همچنان ادامه دارد و پیگیری‌ها و حمایت‌های وزیر باعث چند برابری مسؤلیت، راندمان بیشتر و عملکرد بهتر در زمینه تحویل واحدها شده است.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که واحدها کاملاً تکمیل به متقاضیان تحویل شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه امروز ۳۰ بلوک علیرغم اینکه واحدها کاملاً تکمیل بودند ولی از پروسه تحویل حذف شدند گفت: این حذف به دلیل آماده نبودن محوطه رو بنایی انجام شد که چون نمی‌خواستیم خلاف وعده‌ها عمل کنیم سعی داریم بعد از محوطه سازی تحویل شود.

وی ادامه‌ داد: سعی کردیم بر اساس استانداردهای روز پروژه را به اتمام برسانیم زیرا پروژه‌هایی که از ۱۰ سال قبل تا کنون طول کشیده اند، با اتفاقات و نواقصی مواجه می‌شوند، که از دست همه خارج است.

محبت خواه اضافه کرد: گاهی پروژه‌ها نیاز به مقام سازی دارند ولی با همت جهادی بعضی از پیمانکاران جدید تلاش کردیم جدای از زمانبر بودن کار پروژه‌ها ولی طبق استاندارهای روز تحویل متقاضیان شود و در همین راستا کارکنان شرکت عمران به صورت سه شیفته تلاش کردند.

این مسئول از حذف و تعیین تکلیف حدود ۲۵ پیمانکار بد عهد خبر داد و گفت: اگر بتوانیم حاشیه‌های ساخت را جمع کنیم و مستقیماً به مرحله اجرا و کارگری وارد شویم، زودتر می‌توانیم پروژه‌ها را تحویل دهیم.

وی به دستور وزیر راه و شهرسازی در خصوص خانه‌های خالی اشاره کرد و گفت: گاهی متقاضیان مراجعه می‌کنند و با این عنوان که این واحدها برق، گاز و آب ندارد و نمی‌توانند مستقر شوند و از استقرار در واحدها امتناع می‌کنند، زیرا اگر بلوکی ۵۹ واحد باشد شرکت‌های خدمات رسان به ۱۵ واحد خالی خدمات نمی‌دهند و باید مدیر بلوک مشخص شود و برای دریافت این خدمات اقدام کند، تاکنون حدوداً چهار هزار و ۷۱۰ واحد خالی از سکنه با مستندات به امور مالیاتی جهت اخذ مالیات معرفی شدند.

محبت خواه یکی دیگر از اقدامات انجام شده شرکت عمران پردیس را رفع تصرف و آزادی سازی زمین‌ها یی که طی سالیان گذشته در دست متصرفان بود، دانست و گفت: طی این چند ماهه همکاران من در این خصوص پیشرفت‌های خوبی داشتند و علاوه بر آن زیر ساخت‌های تمام معابر برق رسانی معابر فاز هشت اجرایی شده و در مرحله آسفالت ریزی است.

وی همچنین در پایان اعلام کرد: خط انتقال فاضلاب مساکن مهر به اتمام رسیده است.