فردا بیش از ۵هزار واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح می‌شود

جستجو
صفحه اصلی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲
فردا بیش از ۵هزار واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح می‌شود
فردا بیش از ۵هزار واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح می‌شود

پیام پردیس / مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فردا پنجشنبه مورخ ۲۴ اسفندماه، ۵هزار و ۲۳۰ واحد مسکن مهر باقی‌مانده در شهر جدید پردیس افتتاح می‌شود.

وی افزود: این مسیر ادامه دارد و در شهرهای دیگر هم افتتاح خواهیم داشت و امیدواریم تا پایان دولت سیزدهم، مسکن مهر باقی‌مانده را تعیین تکلیف کنیم.

سعید غفوری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید نیز در این باره گفت: مقرر بود که قبل از اتمام سال جاری ۱۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید بهره برداری شود که این رقم به‌دلیل تأکید وزیر راه و شهرسازی بر تکمیل زیرساخت‌ها اندکی با تأخیر و در ماه‌های آینده انجام می‌شود.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ادامه‌داد: در برنامه است تا بعد از ماه رمضان افتتاح‌های بیشتری در سطح شهرهای جدید سراسر کشور انجام شود. بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در بازه زمانی ۲۰ فروردین تا ۳ خرداد بیش از ۶ افتتاح در شهرهای جدید برای واحدهای مسکونی انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن با ویژگی کیفی سازی در سراسر کشور و از جمله در شهرهای جدید در حال انجام است.

به گفته غفوری، واحدهایی که در شهرهای جدید کار ساخت آنها وارد فرآیند اجرا شده است به بیش از ۱۲۵ هزار واحد رسیده است و در برنامه است که این رقم به‌زودی به ۱۶۶ هزار واحد برسد.