سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران منصوب شد

جستجو
صفحه اصلی
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران منصوب شد
سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران منصوب شد

پیام پردیس / با حکم مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، سعید غفوری به عنوان سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید منصوب شد.

در حکم بذرپاش آمده است: «نظر به تجارب و تعهد جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید منصوب می‌کنم.

بهره‌گیری از ظرفیت‌های شرکت برای تحقق اهداف کلان پروژه مسکن مردم، اصلاحات ساختاری و فرآیندی شرکت و شرکت‌های تابعه و تجهیز منابع جهت تسریع در اتمام مسکن مهر باقی‌مانده از دولت‌های پیشین، بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی و عمومی برای توسعه هر چه بیشتر شهرهای جدید، بهره‌گیری از نظرات نخبگان و دانشگاهیان به‌منظور استفاده از الگوهای معماری ایرانی اسلامی در طراحی شهرهای جدید، تدوین پیوست های فرهنگی و اجتماعی در طرح های توسعه شهرهای جدید، استفاده از جوانان و مدیران تحول‌گرا و انقلابی متخصص و توجه به خدمات روبنایی (سرانه های فرهنگی، درمانی، فضای سبز، آموزشی و غیره) در شهرهای جدید از اولویتهای کاری شما است.

گفتنی است سعید غفوری فروردین ماه امسال از سوی وزیر راه و شهرسازی به‌ عنوان عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ایران منصوب شده بود.

وی دانش آموخته دکتری عمران و دارای مدرک دکتری DBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است که سابقه عضو هیئت مدیره و مدیرعاملی شرکت عمران شهرهای جدید پردیس، امیرکبیر، ایوانکی و مهاجران را نیز در کارنامه کاری خود دارد.