رونمایی از 12محصول جدید در اجلاس سالانه پارک فناوری پردیس

جستجو
صفحه اصلی
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
رونمایی از 12محصول جدید در اجلاس سالانه پارک فناوری پردیس
رونمایی از 12محصول جدید در اجلاس سالانه پارک فناوری پردیس

پیام پردیس / احمد عسگری مدیر کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس با اشاره به اعلام فراخوان رونمایی از محصولات جدید شرکت های عضو پارک فناوری پردیس گفت: در مهلت فراخوان، 109 محصول از 59 شرکت در فراخوان شرکت کردند که رشد بالای 20 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. در بررسی اولیه این محصولات، 29 محصول وارد مرحله دوم ارزیابی شدند که ارزیابی فنی با حضور کارشناسان در شرکت ها انجام شد.

وی درباره شاخص های ارزیابی محصولات شرکت ها برای رونمایی در اجلاس سالانه پارک گفت: عدم وجود نمونه مشابه داخلی، اخذ تأییدیه ها و مجوزهای لازم، عدم رونمایی قبلی محصول و دارا بودن ظرفیت بالفعل تولید، 4 شاخص اصلی برای رونمایی از محصولات جدید پارک فناوری پردیس است که با در نظر گرفتن این شاخص ها، 12 محصول از 9 شرکت در حوزه های دارویی، تجهیزات پزشکی، الکترونیک و مکاترونیک و مواد پیشرفته واجد شرایط لازم برای رونمایی در بیست و یکمین اجلاس سالانه پارک فناوری پردیس شدند.

عسگری ادامه داد: در پارک فناوری پردیس، حمایت ها و مشوق های گوناگونی در جهت ورود محصولات شرکت های عضو به بازار در نظر گرفته است که از آن جمله می‌توان به ارائه گواهی تأیید کیفیت و تضمین کیفیت(گارانتی)، پذیرش مسئولیت قرارداد شرکت ها با صنایع و ارائه تسهیلات برای کاهش ریسک برای معرفی محصولات در نظر گرفته شده است.

مدیر کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس گفت: در مراسم رونمایی از محصولات جدید پارک فناوری پردیس، شرکت ها می‌توانند مخاطبان خاص خود را نیز با همکاری پارک دعوت داشته باشند تا علاوه بر مهمانان حاضر، مخاطبان ویژه شرکت ها نیز در این مراسم حضور داشته باشند.

بر اساس این گزارش، فراخوان رونمایی از محصولات جدید پارک فناوری پردیس ابتدای تیرماه در سایت پارک و سایر ابزارهای اطلاع‌رسانی منتشر شد و شرکت‌های عضو تا تاریخ 31 تیر ماه برای ارسال اطلاعات محصولات خود فرصت داشتند.

گفتنی است بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با سخنرانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور روز چهارشنبه 29 شهریورماه در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.