راهیابی تئاتر پردیس به بیست و هفتمین جشنواره استان تهران

جستجو
صفحه اصلی
پنج شنبه ۳ آذر ۱۴۰۱
راهیابی تئاتر پردیس به بیست و هفتمین جشنواره استان تهران
راهیابی تئاتر پردیس به بیست و هفتمین جشنواره استان تهران

پیام پردیس / به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس ، علی بیگدلی از هنرمندان نمایش و از اعضای انجمن هنر‌‌‌‌های نمایشی شهرستان پردیس توانست جواز حضور در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی را بدست آورد.

بیگدلی طی گفتگویی ضمن قدردانی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس و انجمن هنر‌‌‌‌های نمایشی شهرستان و مجتمع فرهنگی هنری مهر بومهن، گفت: کاری که انجام دادیم بر اساس نمایشنامه ای است به نام مجلس شبیه خوانی قربانی و این کار برای شهدای منی نوشته شده و از یک زاویه خاص به واقعه منی نگاه می‌کند.

وی در ادامه گفت: این نمایش در شهرستان پردیس اجرا شد و ما با این کار خود ثابت کردیم که در این شهرستان هم هنرمندانی هستند که در سطوح جدی تر تئاتر دیده شوند و کار آنها عرضه شود.

علی بیگدلی با بیان این که این نمایش ماحصل چندین هفته تلاش هنرمندان شهرستان بوده گفت: با شرکت 15 بازیگر و انتخاب سه نفر نهایی برای اولین بار است که این کار روی صحنه می‌رود.

وی درادامه با بیان اینکه این کار یک کار مذهبی است بیان کرد: امیدواریم با اجرای متعدد این نمایش در شهرستان که با بازی بازیگرانی چون محمود درویشی، مریم غلام زاده و نازنین زهرا وفادار 12 ساله اجرا می‌شود بتوانیم رضایت تماشاگران این نمایش را بدست بیاوریم.