دو جان باخته در پی برخورد جرثقیل با ساختمانی در پردیس

جستجو
صفحه اصلی
شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱
دو جان باخته در پی برخورد جرثقیل با ساختمانی در پردیس
دو جان باخته در پی برخورد جرثقیل با ساختمانی در پردیس

پیام پردیس / مهدی درفکی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس در این باره اظهار کرد: بعد از ظهر روز گذشته یک دستگاه خودرو جرثقیل که از شمال به جنوب بلوار امام رضا(ع) فاز هشت پردیس در حرکت بود، به گفته خود راننده پس از بریدن ترمز به حاشیه خاکی سمت چپ جاده منحرف شده و سپس راننده خود را از ماشین به بیرون پرتاب می‌کند.

وی گفت: متاسفانه دو نفر از شاگردان وی که از اتباع خارجی بودند در این حادثه دچار صدمات جدی می‌شوند که یکی از آنها در محل فوت و دیگر مجروح حادثه به دلیل قطع شدن پایش به بیمارستان منتقل می‌شود که متاسفانه شب گذشته دومین مجروح حادثه نیز جان خود را از دست داد.

درفکی افزود: جرثقیل پس از رهاسازی توسط راننده به پارکینگ یکی از مجتمع‌‌‌‌های مسکن مهر این فاز وارد و به محض وارد شدن، برق آن قطع و به یکی از دو ستون نگهداری طبقه اول آسیب جدی وارد می‌کند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس ادامه داد: در حال حاضر استحکام نگهداری این ساختمان توسط خود خودروی جرثقیل میسر شده و تا ایمن سازی ساختمان امکان انتقال و جابجایی خودرو وجود ندارد.

وی اضافه کرد: ظهر امروز به اتفاق تیمی از فرمانداری، مدیریت بحران و نماینده شرکت عمران از محل حادثه بازدید به عمل آورده و به دلیل اینکه این ساختمان تحویل متقاضیان شده، مقرر گردید شکایتی از راننده در این خصوص صورت بگیرد و کارشناس رسمی دادگستری ضمن بررسی میزان خسارت وارده اقدامات لازم برای ایمن سازی بنا صورت بگیرد.