تحویل ۴هزار واحد مسکن مهر پردیس در هفته دولت

جستجو
صفحه اصلی
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
تحویل ۴هزار واحد مسکن مهر پردیس در هفته دولت
تحویل ۴هزار واحد مسکن مهر پردیس در هفته دولت

پیام پردیس / خلیل محبت خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس گفت: در مناسبت های مختلف واحدهای تکمیل شده به متقاضیان تحویل می‌شود و درخرداد ماه امسال ۳ هزار و ۳۶۷ واحد به مالکان تحویل شد.

وی ادامه داد: در شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت چهارهزار واحد به متقاضیان تحویل خواهد شد و عملیات اجرایی بقیه پروژه ها که برخی روی خاک و زمان بر هستند شروع می‌شود، برای انتهای سال تعداد کمی از واحدهایی که روی خاک هستند باقی می‌ماند و بقیه را به متقاضیان تحویل می‌دهیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: در سنوات گذشته در فازهای ۱۱و ۸ پروژه هایی تحویل شدند که آسانسورها مشکل داشتند و به پروژه هایی که به تازگی ما تحویل گرفتیم، افزوده شدند.

محبت خواه ادامه داد: با پیمانکار جدید قرارداد بسته شد تا علاوه بر نصب آسانسورهای جدید، نسبت به رفع نقص آسانسورهای قدیمی نیز اقدام کنند.

وی با اشاره به مشکل پایان کار برخی از واحدها، توضیح داد: برخی از واحدها از سالهای گذشته مشکل پایان کار دارند و تا زمانی که پایان کار را دریافت نکنیم نمی‌توانیم آنها را در سامانه تایید استاندارد آسانسور، کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: با همکاری شهرداری پردیس درحال گرفتن پایان کار هستیم و به ترتیب کارها در حال انجام و مشکلات مرتفع می‌شوند.

محبت خواه خاطر نشان کرد: تا اتمام کارساخت واحدهای مسکن مهرپردیس، هرپیمانکاری که کار نکند از کار برکنار و پیمانکار خوشنام جایگزین می‌شود.

وی ادامه داد: در رویه جدید پیمانکاران دیگر اقاله نمی‌شوند، پیمانکار جدید موارد باقی مانده را انجام می‌دهد و هزینه کارها به حساب پیمانکار قدیمی نوشته می‌شود و پیمانکار قدیمی به دلیل کم کاری در زمان قرارداد مشمول جریمه نیز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: تعهد ساخت ۲ هزار و ۴۳ واحد مسکن نهضت ملی را در پردیس داریم اگر زیرساخت ها تامین و دستگاههای خدمات رسان برای انشعابات همکاری کنند در هفته دولت یک هزار واحد مسکن نهضت ملی را به مالکان تحویل خواهیم داد.

محبت خواه با اشاره به حمایت مالی صندوق ملی مسکن بیان کرد: صندوق ملی مسکن هم حمایت خوبی داشته است ،برای تامین منابع باید اموری را که پیش نیاز پرداخت پول از صندوق ملی مسکن است را اجرا کنیم تا شرایط دریافت منابع مالی را داشته باشیم و تاکنون همکاری متقابل خوبی با صندوق ملی مسکن داشتیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس همچنین گفت: برای تکمیل واحدهای مسکن مهر به طور تقریبی به ۳ هزارمیلیارد تومان اعتبار نیاز است.

محبت خواه افزود: رقم دقیق را برای تکمیل ساخت واحدهای مسکن مهر پردیس نمی‌توان اعلام کرد زیرا یک سری ایرادات نهان و یک سری کارهای انجام نشده هزینه ساخت را بالا می‌برد و در برخی از موارد تناقض پیدا می‌کند و به همین دلیل نمی‌توان رقم دقیق منابع مالی مورد نیاز را اعلام کرد.