برگزاری جلسه ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار شهرستان پردیس

جستجو
صفحه اصلی
سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱
برگزاری جلسه ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار شهرستان پردیس
برگزاری جلسه ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار شهرستان پردیس

پیام پردیس / جلسه ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار شهرستان پردیس با هدف هماهنگی بین ادارات و با حضور مدیران ادارات بهزیستی، کمیته امداد، هلال احمر، اداره بهداشت و درمان، بیمه سلامت، ‌ اداره اوقاف، اداره کار و تعاون، سازمان فنی و حرفه ای، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، مرکز خدمات بهزیستی مثبت زندگی و نماینده ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، ‌نماینده ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار در خصوص روند اجرای برنامه ها در ستاد توانمندسازی ۲۰۲۰ محلات کم برخوردار گفت: سهم شهرستان پردیس از اجرای طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات دو محله است که بهزیستی متولی اجرای طرح در محله اوزون تپه(شهرک امام رضا) است.

سرپرست بهزیستی شهرستان پردیس نیز اظهار داشت: خدمت رسانی به مددجویان و توانخواهان شهرستان خصوصا در محلات کم برخوردار از برنامه‌‌‌‌های اصلی سازمان بهزیستی بوده که از قبل هم خدماتی در این خصوص ارائه شده است، همچنین مسئول مرکز خدمات بهزیستی مثبت زندگی شهرستان در خصوص اجرای پروژه‌‌‌‌های گروه همیار سلامت روانی اجتماعی از سال ۹۹ تا سال جاری در محله اوزون تپه توضیحاتی ارائه و برای اجرای سایر برنامه‌‌‌‌های سازمان در محله در صورت تامین امکانات سخت افزاری اعلام آمادگی کردند.

در ادامه مدیران سایر ادارات توضیحاتی در خصوص اقدامات ادارات متبوع خود در خصوص خدمت رسانی به مردم محلات کم برخوردار ارائه کردند. در پایان جلسه مکانی در امام زاده مطهر ده بومهن در خصوص استقرار دفتر مرکزی برای حضور نمایندگان ادارات و هماهنگی‌‌‌‌های لازم در خدمت رسانی به محلات کم برخوردار پیشنهاد شد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.