انتقاد از ترک فعل برخی ارگان‌ها در برخورد با ساخت‌ و سازهای غیرمجاز

جستجو
صفحه اصلی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
انتقاد از ترک فعل برخی ارگان‌ها در برخورد با ساخت‌ و سازهای غیرمجاز
انتقاد از ترک فعل برخی ارگان‌ها در برخورد با ساخت‌ و سازهای غیرمجاز

پیام پردیس / محمود حیدری دبیر کارگروه ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان پردیس در حاشیه جلسه این کارگروه اظهار داشت: جلسه امروز با موضوع پیگیری مصوبات اجرایی در طول سال 1402 و محوریت پیشگیری و برخورد فوری با ساخت و سازهای غیرمجاز در پایان سال برگزار شد.

وی افزود: با پیگیری مصوبات اجرایی در سال 1402 متأسفانه برخی از ادارات و ارگان‌های مرتبط با ساخت و سازهای غیر مجاز ترک فعل کرده که در حال شناسایی و معرفی به دستگاه قضایی هستیم.

دبیر کارگروه ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان پردیس در ادامه گفت: در ابتدای سال جاری مصوب شد که تمامی مصوبات لازم الاجرا است و چنانچه دستگاه‌های ذیربط کوتاهی و قصوری داشته باشند ترک فعل آنان ثبت و برخورد قانونی خواهد شد.

حیدری در ادامه بیان داشت: با پیگیری فرماندار و تأکید دادستان مقرر شد هر مصوبه اجرایی که در زمان مقتضی توسط دستگاه‌ها انجام نشود به طور قاطع برخورد قانونی شود.

وی تأکید کرد: در انجام مصوبات اجرایی یک دستگاه در انجام امورات محوله کوتاهی کرده و ترک فعل برخی از دستگاه‌ها در حال شناسایی و ثبت تخلفات است.

حیدری یادآور شد: جهت امنیت و افزایش نظارت‌ها از 28 اسفند ماه جاری تا 15 فروردین سال 1403 تمام ساخت و سازها مجاز و غیر مجاز در شهرستان پردیس تعطیل و با هرگونه فعالیت عمرانی برخورد خواهد شد.

دبیر کارگروه ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان پردیس در پایان خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز در بخش‌های شهرستان پردیس با محوریت بخشداری‌ها گروه‌های مشترکی از ادارت مرتبط تشکیل و در تعطیلات بر هرگونه ساخت و ساز مجاز و غیر مجاز نظارت و برخورد خواهند داشت.