افتتاح و کلنگ زنی ۶۵پروژه با اعتبار ۴۰۰۰میلیاردتومان در پردیس

جستجو
صفحه اصلی
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲
افتتاح و کلنگ زنی ۶۵پروژه با اعتبار ۴۰۰۰میلیاردتومان در پردیس
افتتاح و کلنگ زنی ۶۵پروژه با اعتبار ۴۰۰۰میلیاردتومان در پردیس

پیام پردیس / قضاتلو فرماندار شهرستان پردیس با بیان اینکه این ۶۵ پروژه در بخش‌های عمرانی، خدماتی و ورزشی افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد گفت: قرار است ۷هزار واحد مسکن مهر نیز در اسفند ماه به متقاضیان تحویل داده شود.

وی به برخی پروژه‌های شاخص اشاره کرد و گفت: افتتاح تصفیه خانه اضطراری آب شرب پردیس، مکانیزه شدن یک واحد دامداری سنگین در بومهن، کلنگ زنی ساختمان بخشداری جاجرود، افتتاح سالن تیراندازی در این بخش و پروژه‌های گازرسانی به روستای ترقیان و منطقه محروم سعید آباد از جمله پروژه هایی است که با حضور مسئولان استانی انجام خواهد گرفت و گلنگ فاز اول آرامستان شهر پردیس که عملیات تسطیح بخشی از آن انجام گرفته است نیز در صورت بهبود شرایط جوی به زمین زده خواهد شد.

فرماندار پردیس همچنین به اجرای ۴۵ خدمت جهادی در قالب بسته خدمت رسانی در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و افزود: بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در قالب های مختلف به همت همه ادارات، دستگاه ها و نهادها طی بهمن ماه امسال در شهرستان پردیس به اجرا در خواهد آمد.
وی همچنین در خصوص اقدامات انجام گرفته برای برگزاری انتخابات پیش رو به تشریح جزئیاتی از شعب اخذ رای، عوامل اجرایی و اقدامات ستاد انتخابات شهرستان پرداخت و گفت: به دلیل افزایش جمعیت، صندوق‌های اخذ رای در شهرستان از ۱۲۳ به ۱۳۰ صندوق افزایش یافته و از این تعداد ۶۷ صندوق در شهر پردیس، ۴۷ صندوق در شهر بومهن و ۱۶ صندوق در بخش جاجرود جانمایی شده است.
قضاتلو افزود: تلاش کرده‌ایم تا پروسه اخذ رای برای تمام اقشار و در همه نقاط شهرستان میسر باشد و برای دریافت رای ساکنان در نقاطی که امکان استقرار صندوق ثابت وجود نداشت نیز ۷ صندوق سیار پیش‌بینی شده است که بر اساس مسیر مشخص شده فرآیند اخذ رای را همچون شعب ثابت انجام خواهد داد.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه شعار امسال انتخابات همه با هم برای وطن است گفت: تعاملات بسیار خوبی با دستگاه‌های خدمات رسان انجام گرفته وضعیت انشعابات در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفته است تا در روز انتخابات هیچ کدام از شعب با مشکلی روبرو نشوند و در مانور سراسری انتخابات که پنجشنبه گذشته برگزار شد ستاد انتخابات به ویژه کمیته فناوری اطلاعات ستاد، نقاط قوت و ضعف را شناسایی و برای برطرف سازی نقاط ضعف برنامه ریزی هایی انجام شده است.
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان مجموع عوامل ستادی، اجرایی، نظارتی، بازرسی و انتظامی شعب اخذ رای را بیش از ۳۲۰۰ نفر اعلام کرده گفت: یک نفر نماینده فرماندار، یک نفر رئیس شعبه، یک نفر نایب رئیس، سه نفر منشی و سه نفر کاربر رایانه از عوامل اجرایی هستند و نمایندگان هیئت های نظارت بر انتخابات و بازرسی نیز در کنار عوامل انتظامی به این افراد اضافه خواهند شد تا فرایند اخذ و شمارش آرای مردم در صحت، سلامت، امنیت و با درستی انجام گیرد.

فرماندار پردیس در ادامه به اقدامات تبیینی و آموزشی انجام گرفته اشاره کرد و افزود: شهرستان پردیس در مهلت مقرر عوامل اجرایی شعب خود را مشخص و در سامانه مربوطه ثبت کرده است و جلسات آموزشی برای نمایندگان فرماندار و اعضای هیئت بازرسی نیز برگزار شده است و این جلسات تا آخرین روزهای قبل از ۱۱ اسفند ادامه خواهد داشت و درصدد هستیم همایشی بزرگ با حضور همه عوامل اجرایی بازرسی و نظارتی برگزار کنیم.

قضاتلو در پایان به برگزاری همایش تبیینی برای رای اولی‌ها اشاره کرد و گفت: دو همایش دیگر برای دانش آموزان رای اولی برگزار خواهد شد و جلسات هم اندیشی با اصناف، نخبگان و مدیران مدارس برگزار شده و یک جلسه نیز با ائمه جماعات برگزار خواهیم کرد تا زمینه مشارکت فراگیر همه اقشار در انتخابات فراهم شود.