احداث مجهزترین سایت مینی گلف استان تهران در شهر پردیس

جستجو
صفحه اصلی
شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲
احداث مجهزترین سایت مینی گلف استان تهران در شهر پردیس
احداث مجهزترین سایت مینی گلف استان تهران در شهر پردیس

پیام پردیس / دومین جلسه مشترک رضا کارخانه شهردار پردیس و مسئولان فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران جهت فراهم سازی مقدمات احداث مجهزترین سایت مینی گلف استان تهران در شهر پردیس برگزار شد.

در این نشست، حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف و دبیرکل کنفدراسیون مینی گلف آسیا، محمدرضا جوادی مقدم عضو هیئت رئیسه انجمن مینی گلف کشور، رضا کارخانه شهردار پردیس و محمد مبتکر سرابی مدیر واحد عمران و تاسیسات شهری این شهرداری حضور داشتند.

شهردار پردیس در این نشست توسعه امور ورزشی در دو بخش نرم ‌افزاری و سخت‌افزاری را یکی از ‌مهمترین برنامه‌های پیش روی این شهرداری عنوان کرد و گفت: پردیس به لحاظ ساختار شهری تا حد بسیاری شکل گرفته اما شاکله اجتماعی آن نیازمند تدوین و اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع است و بی‌تردید ورزش می‌تواند شکل‌گیری این هدف را تسریع کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس مجموعه خانواده بزرگ شهرداری پردیس اهمیت بسزایی برای توسعه امور ورزشی قائل است و از مهم‌ترین مصادیق این مدعا می‌توان به احداث مراکز متعدد ورزشی برای ترویج فرهنگ ورزش و حمایت از قهرمانان ورزشی در رشته‌های مختلف اشاره کرد.

در ادامه حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف ایران و دبیرکل کنفدراسیون مینی گلف آسیا اظهار داشت: مینی گلف یکی از رشته‌های خانواده محور، مفرح و بسیار جذاب محسوب می‌شود که می‌توان از طریق آن فرهنگ ورزش را در میان اعضای خانواده توسعه داد.