آغاز دور دوم رای گیری چهاردهیمن انتخابات ریاست جمهوری

جستجو
صفحه اصلی
جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳
آغاز دور دوم رای گیری چهاردهیمن انتخابات ریاست جمهوری
آغاز دور دوم رای گیری چهاردهیمن انتخابات ریاست جمهوری

پیام پردیس / محسن قضاتلو فرماندار شهرستان پردیس گفت: از ساعت ۸ صبح امروز تمامی ۱۳۰ شعبه آماده اخذ رای شهروندان بوده و تمامی اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات در امنیت وسلامت کامل انجام شده است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب، شهدای دفاع مقدس و شهدای خدمت به ویژه آیت الله رئیسی به خبرنگاران گفت: با اعلام ستاد انتخابات کشور دربهای ۱۳۰ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان همزمان به روی شهروندان باز شد.

قضاتلو ادامه داد: از شهروندان درخواست می‌شود که درساعات اولیه صبح با کارت ملی و شناسنامه برای دریافت تعرفه رای به شعبات مراجعه کنند و با مشارکت حداکثری در انتخابات دور دوم ریاست جمهوری حضورداشته باشند و رای دادن خود را به ساعت پایانی موکول نکنند.

فرماندار پردیس گفت: ۴ هزار رو ۴۰۰ نفر از عوامل برگزاری انتخابات همانند دور اول انتخابات مشارکت دارند و اعضای چهار شعبه سیار بخش مرکزی روند فعال سازی دستگاه‌های احراز هویت، تنظیم صورتجلسات و پلمپ صندوق ها را در فرمانداری پردیس انجام داده و پس از آن برای استقرار در محل های تعیین شد اعزام شدند.

وی ادامه داد: ۴ شعبه در بخش مرکزی، دو شعبه در بخش جاجرود و یک شعبه سیار در بخش بومهن وظیفه اخذ رای از شهروندان در نقاطی که امکان استقرار صندوق ثابت وجود ندارد را بر اساس برنامه زمانبندی شده و مسیر مشخص بر عهده دارند.

گفتنی است، فرماندار شهرستان پردیس به همراه دیگر اعضای هیئت اجرایی با حضور در اتاق وضعیت ستاد انتخابات در ارتباط تلفنی با نمایندگان فرماندار، وضعیت کلی شعب را به صورت مستمر ارزیابی می‌کنند.